VAIKIMISE VANDENÕU

VAIKIMISE VANDENÕU

Autor: Donna Leon

Kirjastus: PEGASUS

Kategooria: Krimi ja põnevus
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Osta
Apollo
20.95€ / 19.90€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, millised saladused võivad peituda sõjaväeakadeemia müüride vahel? Donna Leoni põnevik "Vaikimise vandenõu" viib teid sügavale Veneetsia eliitkooli südamesse, kus avastatakse noore kadeti traagiline surm. Commissario Guido Brunetti, kes on harjunud lahendama linna kõige keerukamaid juhtumeid, seisab silmitsi uue väljakutsega, mis paneb proovile tema detektiivioskused ja moraalsed tõekspidamised.

Brunetti ja tema abikaasa Paola pole kunagi olnud Itaalia relvajõudude suurimad austajad. Kui aga kadeti surmaga seotud asjaolud hakkavad ilmsiks tulema, avaneb neile korruptsiooni ja konspiratsiooni maailm, mis ähvardab tõe igaveseks matta. Hukkunud noormees oli endise parlamendisaadiku poeg, mees, kes oli tuntud oma aususe poolest Itaalia poliitikute seas. Kuid mida rohkem Brunetti ja tema usaldusväärne sekretär signorina Elettra tõde otsivad, seda enam mõistavad nad, et sõjaväelased kaitsevad oma ridadesse kuuluvaid ja tavainimesed ei soovi oma teadmisi jagada.

Donna Leon, kes on ise aastaid Veneetsias elanud, toob lugejateni autentse ja kaasahaarava loo, mis käsitleb võimu, usalduse ja vaikimise keerukat võrgustikku. Kuigi Leon on võitnud mitmeid auhindu ja tema Brunetti-sari on tõlgitud paljudesse keeltesse, on ta otsustanud, et tema raamatuid ei tõlgita itaalia keelde. See otsus võimaldab tal elada rahulikku ja tagasihoidlikku elu nii Veneetsias kui ka Šveitsi maakohas.

Kui olete valmis sukelduma Veneetsia sügavustesse ja avastama, mis juhtub, kui tõde põrkub vaikimise vandenõuga, siis "Vaikimise vandenõu" on teie jaoks kohustuslik lugemine. See on lugu, mis ei jäta teid külmaks, vaid paneb teid mõtlema, kui kaugele on inimesed valmis minema, et kaitsta oma saladusi.