Vaikivate asjade aeglane settimine

Vaikivate asjade aeglane settimine

Autor: Patrick Rothfuss

Kirjastus: VARRAK

Kategooria: Fantaasia
2015 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Apollo
5.99€
Osta
Astuge sisse salapärasesse maailma, kus varjud sosistavad ja asjadel on oma koht. Eesti lugejate südamed võitnud Patrick Rothfussi sulest on pärit teos "Vaikivate asjade aeglane settimine", mis avab ukse "Kuningatapja kroonika" sarja kõrvaltegelase Auri elule.

Auri on kummaline ja sügavalt liigutav tegelane, kes peidab end Ülikooli labürindilaadsetes keldrites. Need keldrid on täis unustatud saale ja salapäraseid käike, kus aeg justkui seisab ja vaikus räägib oma lugu. Auri on nagu valguskiir pimeduses – habras, kuid samas täis sisemist jõudu ja saladusi.

Rothfussi sõnaseadmisoskus loob Aurist pildi kui tundlikust hingest, kes usub, et kui kõik asjad on õiges järjekorras, võib see tuua maailmale tervenemise. Ja ehk on see võti ka tema enda tervenemisele.

Raamatus "Vaikivate asjade aeglane settimine" saate osa Auriga veedetud erilistest päevadest, mis on täis leidmisi, loomist ja kahjuks ka pisaraid. Kuid kõige selle keskmes on ootusärevus külaskäigu eel, mis võib tuua muutuse.

Patrick Rothfussi loodud "Kuningatapja kroonika" sarja on eesti keeles rikastanud teosed nagu "Tuule nimi. Esimene päev", "Tuule nimi. Teine päev" ja "Targa mehe hirm". "Vaikivate asjade aeglane settimine" on aga intiimne pilguheit ühe erakordse tegelase sisemaailma, mis ei jäta kedagi külmaks.

Kui olete valmis sukelduma sügavale Auri maailma, siis see raamat on just teile. Avastage, millised saladused peituvad vaikuses ja mis juhtub, kui asjad leiavad oma tõelise paiga.