Valede veski

Valede veski

Autor: Eet Tuule

Kirjastus: EESTI RAAMAT

Kategooria: Kaasaegne ilukirjandus
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Osta
Apollo
10.99€
Osta
Kas olete valmis sukelduma kriminaalse põneviku sügavustesse, kus iga lehekülg toob uue keerdkäigu? "Valede veski", kirjutatud Eet Tuule sulest, on raamat, mis ei lase teil öösel magada.

Eestimaa ühes rahulikus nurgas, kus Soovikute pere on rajanud oma maakodu, leiab aset sündmus, mis raputab kogu kogukonda. Raba sügavusest tuleb päevavalgele mõrv, mille ohvriks on langenud skandaalne ärimees. Peagi pööratakse kahtlustav pilk Märt Sooviku poole, pereisale, kellel paistab olevat piisavalt motiive, et olla kuriteo taga.

Kuid see on alles algus. Pinged kasvavad, kui Soovikute peret tabab veel üks löök – nende poeg kaob jäljetult. Sündmuste keerisesse tõmmatakse ka poisi sõber, kes kuulutatakse tagaotsitavaks, ning ajakirjanik, kes on oma uurimistööga ärimehe kahtlaseid tehinguid paljastanud, langeb inimröövi ohvriks.

Kriminaalpolitsei vaneminspektor Marko Tammik asub oma meeskonnaga juhtumit uurima. Tammik, kellest olete võinud lugeda ka Eet Tuule varasematest teostest nagu „Jaanituli Käopesas“ ja „Kuristik raiesmikul“, on tuntud oma terava mõistuse ja pühendumuse poolest. Uurimine viib nad aga üha sügavamale pettuste ja saladuste võrku, kus igaüks võib olla kahtlusalune.

Eet Tuule on kirjanik, kelle sulest on voolanud nii südamlikke loodusjutte lastele kui ka kaasahaaravaid kriminaalromaane. Tema kirjutatud tegelased on elavad ja mitmekülgsed, nende hulgas leidub nii karmi käega uurijaid kui ka salapäraseid kõrvaltegelasi, kes hoiavad lugu põnevana kuni viimase leheküljeni.

Kui teile meeldib süveneda krimilugudesse, kus iga detail võib olla vihje ja iga tegelane peidab endas saladust, siis "Valede veski" on just teie jaoks. Avastage, kuidas vaneminspektor Tammik oma meeskonnaga tõe jälile jõuab, ja valmistuge selleks, et põnevus ei haju enne viimast punkti.