Valgekihv

Valgekihv

Autor: Jack London

Kirjastus: TÄNAPÄEV

Kategooria: Klassika ja eeposed
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.70€
Osta
Apollo
9.99€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, mis tunne võiks olla elada hundi elu? Jack Londoni "Valgekihv" viib teid sügavale looduse südamesse, kus metsikus ja tsivilisatsioon põimuvad. See on lugu noorest hundist, kes sündis hundikoopas ja kasvas üles indiaanlaste keskel, saades nimeks Valgekihv. Ta on kelgukoer, kelle elu on täis väljakutseid ja ohte, mis panevad proovile tema sisemise jõu ja iseloomu.

Valgekihv, kes on pärit metsikust soost, leiab end sageli konfliktis teiste indiaanlaste koertega, kes ei aktsepteeri teda ühe omadest. Nende karm kohtlemine muudab Valgekihva üksikuks ja tõrksaks olendiks, kes peab võitlema mitte ainult ellujäämise, vaid ka oma identiteedi eest. Kui ta satub kurikuulsa võitluskoerte omaniku kätte, näib Valgekihva saatus olevat määratud vägivalla ja julmusega. Kuid kui ta lõpuks leiab armastava peremehe, kes mõistab tema hinge, hakkab Valgekihva usaldus inimeste vastu taastuma.

Jack Londoni teos, mis ilmus esmakordselt 1906. aastal, on tõeline klassika, mis räägib loo metsiku looma kodustamisest. Autori võime kirjeldada koera sisemaailma ja tema arengut on hämmastav ning ta suudab seda teha ilma, et peaks looma inimlikuks muutma. "Valgekihv" on raamat, mis ei jäta kedagi külmaks, olles samaaegselt nii südantsoojendav kui ka südantlõhestav. Kui olete looduse, loomade või lihtsalt kaasahaarava lugemise fänn, siis "Valgekihv" on teie jaoks kohustuslik kirjandus.