VANA TOOMAS JÄLGIB SIND

Kirjastus: HEATUJU MAALETOOJA

2006 aasta

Rahva Raamat
1.34€
Hetkel pole saadaval
Kas olete kunagi mõelnud, millised lood ja legendid peituvad Tallinna ajalooliste müüride vahel? "Vana Toomas jälgib sind" on just see raamat, mis viib teid värviküllasele rännakule läbi Tallinna südame, avades ukse linna mineviku saladustele ja rahvapärimustele.

See pole lihtsalt värviraamat – see on põnev teekond, mis tutvustab teile Tallinna linna kõige paeluvamaid tegelasi ja sündmusi. Te saate võimaluse ise luua värve ja jooni pannes elu legendidele, mis on aastasadu kujundanud tallinlaste elu. Võtke oma pliiatsid ja laske oma kujutlusvõimel lennata, kui Vana Toomas, see kuulus tuulelipp, mis on seisnud valvurina Raekoja tornis sajandeid, jälgib teie iga pintslitõmmet.

Iga lehekülg "Vana Toomas jälgib sind" raamatus on nagu ajarännak, mis viib teid sügavale Tallinna ajaloo südamesse. Te ei pea olema ajalooekspert, et nautida neid lugusid – raamat on loodud igas vanuses lugejatele, kes soovivad oma vaba aega sisustada loominguliselt, samal ajal õppides midagi uut ja huvitavat meie armastatud pealinna kohta.

Kui olete Tallinnas käinud või kavatsete sinna külastuse teha, annab "Vana Toomas jälgib sind" teile uue perspektiivi, mille kaudu linna vaadata. Ja isegi kui te pole kunagi Tallinna sammugi astunud, võimaldab see raamat teil kogeda linna võlu otse oma kodust.

Avastage Tallinna ajalugu ja kultuuri läbi värvide ja joonte – "Vana Toomas jälgib sind" ootab teid, et anda elu neile unustamatutele legendidele. Kas olete valmis sukelduma Tallinna varjatud lugudesse? Võtke oma värvilised pliiatsid ja andke neile legendidele oma isiklik puudutus.