Vanaema õunapuu otsas

Vanaema õunapuu otsas

Autor: Mira Lobe

Kirjastus: AVITA KIRJASTUS

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2008 aasta

Hindad

Rahva Raamat
8.50€
Osta
Apollo
9.45€ / 8.98€
Osta
Kas otsid südantsoojendavat lugemist, mis viib sind lapsepõlve maagilisse maailma? "Vanaema õunapuu otsas" on Mira Lobe poolt kirjutatud armastatud lasteraamat, mis esmakordselt jõudis lugejateni 1973. aastal. See teos on pälvinud tunnustust nii Austria riikliku lastekirjanduse auhinna kui ka Viini linna lasteraamatu auhinna näol, tõustes kiiresti lastekirjanduse klassikaks.

Raamatu südames on lugu noorest Andist, kes igatseb vanaema järele, mida tal ei ole, samal ajal kui teistel lastel tundub see suhe olevat iseenesestmõistetav. Andi igatsus ja fantaasia viivad ta looma kujuteldavat vanaema, kellega koos ta sukeldub mitmetesse seiklustesse, mis on täis põnevust ja rõõmu. Nende fantaasiarikaste sündmuste keerises leiab Andi tee tõelise sõpruse ja perekonna tähenduseni, kui ühel päeval kolib nende majja armas vanaproua, kes täidab peaaegu päris vanaema rolli Andi elus.

See raamat ei ole lihtsalt järjekordne kordustrükk – see on aken ajatusse maailma, kus lapsepõlve unistused ja reaalsus põimuvad. "Vanaema õunapuu otsas" on lugu, mis räägib sellest, kuidas leida lohutust ja seltsi seal, kus seda kõige vähem oodata oskad. Sinu käes on võimalus kogeda seda südamlikku ja liigutavat lugu, mis on puudutanud paljude põlvkondade südameid. Kas oled valmis avastama Andi ja tema kujuteldava vanaema imelisi seiklusi?