Vannisemud. Hei, pardike!

Vannisemud. Hei, pardike!

Autor: Kirsten Pabol Hansen

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2023 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Osta
Apollo
10.95€ / 10.40€
Osta
Kas otsite lõbusat ja harivat raamatut, mis muudaks teie lapse vanniaja rõõmsaks seikluseks? "Vannisemud. Hei, pardike!" autorilt Kirsten Pabol Hansen on just see, mida vajate. See värvikirev vanniraamat on loodud selleks, et tutvustada teie väikesele uudishimulikule lugejale taluelu ja koduloomi.

Raamatu peategelane on armas pardipoeg, kes suundub avastusretkele talus, kus ta kohtub erinevate loomadega. Iga lehekülg on täis rõõmu ja avastamist, kuna pardike õpib tundma uusi sõpru ja nende iseloomulikke hääli. Lapsed saavad mitte ainult õppida loomade nimetusi, vaid ka nende häälejäljendamist, mis muudab õppimise lõbusaks ja kaasahaaravaks.

Komplekti kuuluvad ka kuus pehmet vahtplastist kaarti, mis on ideaalsed väikeste käte jaoks ja sobivad suurepäraselt vee peal hõljumiseks. Lisaks on kaasas veel üks tore üllatus – pardikujuline mänguasi, mis teeb vanniskäigu veelgi lõbusamaks.

Peale mängulise vanniaja saab kõik kaardid ja mänguasja hõlpsasti võrkkotti panna ning riputada need kuivama, et need oleksid järgmiseks kasutuskorraks valmis.

"Vannisemud. Hei, pardike!" on suurepärane viis, kuidas muuta iga vannitund eriliseks. See on rohkem kui lihtsalt raamat – see on interaktiivne elamus, mis toetab teie lapse keelelist arengut ja pakub rõõmu igal kasutuskorral. Kas olete valmis pardikesega taluavastustele sukelduma?