Värav hingede maailma

Värav hingede maailma

Autor: Merike Villard

Kirjastus: PILGRIM

Kategooria: Reisikirjad
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Apollo
4.99€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, kuidas üks reis võib muuta inimese elu? Merike Villardi "Värav hingede maailma" on sügavalt isiklik ülestähendus, mis viib teid kaasa autori vaimsele rännakule Jaapanis, Shikoku saarel. See pole pelgalt reisikirjeldus; see on lugu eneseleidmisest ja transformatsioonist, mis algas 88 templi palverännakuga – teekonnaga, mis on sama palju sisemine kui ka füüsiline.

Kujutage ette, et kõnnite 1200 kilomeetrit, 44 päeva, ümbritsetuna Jaapani maalilisest loodusest ja kultuurist, kirsiõite õrna lõhna saatel. See teekond ei olnud lihtsalt distantsi läbimine, vaid rännak sügavamale iseenda olemusse. Villard avab teile ukse oma kogemustesse, mõtiskledes elu lihtsuse ja inimestevahelise tänutunde üle, mida me tihti oma kiiretes eludes ei märka.

Autor ei hoia tagasi – ta kirjeldab oma kogemusi ausalt ja haavatavalt, jagades hetki, mis olid määrava tähtsusega tema enda elus. Pärast Shikoku palverännakut, mida jaapani keeles nimetatakse o-henro'ks, tegi Villard julge otsuse lahkuda kontoritöölt, et pühenduda teistele inimestele. Ta asus tööle Confido Erameditsiinikeskuses, kus ta nüüd aitab inimestel leida tasakaalu ja ühendust oma keha ning hingega, kasutades Jaapani shindō ja shiki teraapiaid ning juhendades shindō venitustunde.

"Värav hingede maailma" on kirjutatud armastuse ja tänutundega, ning see on teos, mis ei kõneta mitte ainult neid, kes on huvitatud Jaapanist või vaimsusest, mut on ka inspiratsiooniallikas kõigile, kes otsivad oma eluteel sügavamat tähendust. Lugege ja laske end kaasa haarata Merike Villardi transformeerivast rännakust, mis tõestab, et mõnikord võib üks samm teel viia teid täiesti uude maailma.