Väravad, trikid ja kahtlased tüübid

Väravad, trikid ja kahtlased tüübid

Autor: Jürgen Banscherus

Kirjastus: PEGASUS

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.99€
Osta
Apollo
3.99€
Osta
Kui jalgpall pole just sinu esimene armastus, võid end siiski leida Jürgen Banscheruse põneva lasteraamatu "Väravad, trikid ja kahtlased tüübid" lehekülgedelt kaasa elamas. See on lugu, kus noor eradetektiiv Kwiatkowski seisab silmitsi salapärase juhtumiga, mis on seotud tema mitte nii lemmiku spordialaga – jalgpalliga.

Kwiatkowski, kes on tuntud oma terava mõistuse ja nutikate lahenduste poolest, ei suuda seekord jalgpallist mööda vaadata, sest tema abi on hädasti vaja. FC Holunderwegi jalgpallimeeskonnas toimuvad kummalised sündmused ja Kwiatkowski hea sõber Jana palub tema abi. Peagi avastab meie noor detektiiv, et asjad ei ole sugugi nii lihtsad, kui esmapilgul tunduvad, ning leiab end kolme kahtlase tegelase jälitamiselt.

Lahenduse leidmiseks peab Kwiatkowski astuma väljakule, selga tõmmatud väravavahi särk, et paljastada tõde, mis peitub väravate ja pallipõrgete varjus. See neljas osa populaarsest "Kwiatkowski juhtumite" sarjast ei jäta jalgpallisõpru külmaks, kuid haarab kaasa ka neid, kes muidu spordist väga ei hooli.

Jürgen Banscheruse loodud sarja on tänaseks tõlgitud 21 keelde ja müüdud üle 1,5 miljoni eksemplari, mis teeb sellest ühe armastatuima lastekirjanduse sarja. Kwiatkowski tegemistele elavdavad kaasa Ralf Butschkowi meisterlikult joonistatud pildid. Varasemalt on ilmunud "Nätsuvandenõu", "Kadunud rulluisud" ja "Sinine karussell", mis kõik viivad lugeja kaasahaaravatesse seiklustesse.

Kui oled valmis sukelduma detektiiv Kwiatkowski maailma, siis "Väravad, trikid ja kahtlased tüübid" pakub sulle põnevust, nalja ja teravat detektiivitööd, mis ei jäta kedagi külmaks. Kas oled valmis avama raamatu ja astuma koos Kwiatkowskiga jalgpalli müsteeriumide keerdkäikudesse?