Vares muudkui manitseb

Vares muudkui manitseb

Autor: Leelo Tungal,Jujja Wieslander

Kirjastus: KIRJASTUS KARRUP

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
8.45€ / 8.03€
Osta
Kui otsid midagi, mis paneb su naeratama ja samal ajal kaasa mõtlema, siis "Vares muudkui manitseb" on raamat just sinu jaoks. Leelo Tungal, tuntud eesti kirjanik, on koos Jujja Wieslanderiga loonud järjekordse osa armastatud Mamma Muu ja Varese seiklustest, mis on kirjutatud lihtsasti loetavate trükitähtedega, sobides seega suurepäraselt noorematele lugejatele.

Raamatu peategelane, uudishimulik ja ettevõtlik lehm Mamma Muu, ei taha piirduda tavapäraste lehmakommetega. Tema vaimukad ja veidi hulljulged ettevõtmised, nagu puu otsa ronimine või lume ja jää maitsmine, toovad esile tema iseseisvuse ja uudishimu. Vares, see-eest, on ettevaatlik ja konservatiivne, püüdes alati Mamma Muud ohutuse nimel tagasi hoida.

Leelo Tungal on osanud luua värssides teksti, mis on samaaegselt nii meelelahutuslik kui ka õpetlik, näidates lugejatele, et piiride kompamine ja enesele truuks jäämine on elu lahutamatu osa. Raamat on illustreeritud, mis muudab loo jälgimise veelgi nauditavamaks ja kaasahaaravamaks.

Kui tunned, et argipäev vajab värskendust ja tahad oma lapsele pakkuda lugemiselamust, mis õpetab nii sõbralikkust kui ka julgust olla iseenda moodi, siis "Vares muudkui manitseb" on valik, mida ei tasu kõrvale jätta. See on lugu sõprusest, julgusest ja eneseleidmisest, mis rikastab nii noorte kui ka vanemate lugejate maailma.