Varjusõber

Varjusõber

Autor: Alex North

Kirjastus: PEGASUS

Kategooria: Krimi ja põnevus
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.80€
Osta
Apollo
6.99€
Hetkel pole saadaval
Kas olete valmis sukelduma süngesse minevikku, mis ei jäta teid rahule ka tänapäeval? Astuge sisse Alex Northi psühholoogilise põneviku "Varjusõber" lehekülgedele, kus iga nurk varjab endas varje ja iga sosin võib olla vihje või hoiatus.

Kakskümmend viis aastat tagasi raputas väikest kogukonda kohutav sündmus – noormees nimega Charlie Crabtree sooritas kõhedustäratava mõrva, mis jättis sügava jälje kõigile asjaosalistele. Paul Adams, kes oli selle traagilise päeva tunnistajaks, ei ole suutnud minevikku seljataha jätta ega andestada endale rolli, mis tal selles mängida oli. Nüüd, aastaid hiljem, sunnib ema tervislik seisund Pauli naasma kohta, mida ta on püüdnud unustada.

Kuid kojutulek ei tähenda rahu leidmist. Varsti pärast Pauli saabumist hakkavad toimuma sündmused, mis peegeldavad mineviku õudusi. Keegi jäljendab ammust kuritegu, tuues kaasa uusi ohvreid ja äratades ellu vanad hirmud. Pauli ema on veendunud, et nende kodus on midagi kohatut, ja Paul tunneb, et keegi jälgib teda. Kõige kohutavam on aga tõdemus, et Charlie Crabtree, too noormees minevikust, kadus pärast mõrva nagu tina tuhka...

"Varjusõber" on Alex Northi teine romaan, mis järgneb tema esikteosele "Sosinamees", mis võitis kiiresti nii kriitikute kui ka lugejate südamed. Northi kirjutamisstiil on kaasahaarav ja tema oskus luua pinget on meisterlik. Tema teosed on nagu peenelt kootud vaibad, kus iga detail on oluline ja lõpptulemus on muljetavaldavalt terviklik.

Kui olete valmis sukelduma sügavale psühholoogilise pinge keerdkäikudesse, kus iga tegelane võib varjata endas saladust ja iga minevikusündmus võib mõjutada tulevikku, siis "Varjusõber" on teie jaoks. See on lugu sõprusest, süütundest ja mineviku varjudest, mis ei taha lahti lasta. Alex North on tõestanud, et oskab luua põnevust, mis ei lase lugejal raamatut käest panna enne viimast lehekülge.