VÄRSKE RÕHK NR. 27 (III/2011)

Kirjastus: VÄRSKE RÕHK MTÜ

2011 aasta

Rahva Raamat
2.60€
Hetkel pole saadaval
Kui oled kirjandushuviline, kes otsib midagi uut ja põnevat, siis "Värske Rõhk" nr 27 (III/2011) võib olla just see, mida vajad. See number pakub sulle võimalust sukelduda Maarja Pärtna ja Lauri Tedre sügavatesse luuletustesse, mis võivad kõnetada sinu hingekeeli oma ainulaadse rütmi ja kujundlikkusega.

Lisaks luulele leiad sa Indrek Lõbusa ja Tõnis Tootseni lühiproosat, mis oma teravate tähelepanekute ja meisterliku sõnakasutusega võivad sind viia mõtisklusteni elu ootamatute pöörete ja inimsuhete keerdkäikude üle. Need lood on justkui aknad teiste inimeste maailmadesse, pakkudes sulle võimalust näha ja kogeda midagi, mis on korraga nii võõras kui ka kummalisel kombel tuttav.

Raamatu lehekülgedelt leiad ka eksootilise ja põneva jaapani gootika ning norra suhtedraama, mis toovad sinuni kultuuridevahelise kirjandusliku silla ja avavad ukse teistesse maailmadesse. Need lood võivad sind üllatada oma erilisuse ja uute vaatenurkadega, mida igapäevaselt ei kohta.

Arvustuste osas jagavad oma mõtteid Maia Tammjärv ja Linda-Mari Väli, kelle terav pilk ja kirg kirjanduse vastu aitavad sul mõista teoste sügavamaid kihte ning võib-olla isegi avastada peidetud pärleid, mida esmapilgul ei märkaks.

Kui oled kirjanduse maailmas uudishimulik rändur, siis "Värske Rõhk" nr 27 on nagu kaart, mis juhatab sind läbi uute ja põnevate kirjandusmaastike. Võta aega, et nautida sõnade maali, mis on loodud andekate autorite poolt just sinu jaoks.