VÄRSKE RÕHK NR. 28 (IV/2011)

Kirjastus: VÄRSKE RÕHK MTÜ

2011 aasta

Rahva Raamat
2.60€
Hetkel pole saadaval
Avastage kirjandusmaailma värsket verd ja põnevaid mõtteid "Värske Rõhu" 28. numbriga, mis ilmus 2011. aasta neljandas kvartalis. See väljaanne pakub teile ainulaadset võimalust sukelduda nii tuntud kui ka tärkavate Eesti kirjanike loomingusse. Kaur Riismaa, Eda Ahi ja Sveta Grigorjeva luuletused puudutavad teie hinge sügavaimaid kihte, samal ajal kui Egon Ilissoni, Martin Jõela ja Silvia Urgase proosateosed viivad teid kaasahaaravatele intellektuaalsetele rännakutele.

Vestelge kaasaegsete mõtlejatega läbi intervjuude – Kaarel B. Väljamäe ja Dimitris Athinakise mõtted avardavad teie silmaringi ja annavad uusi perspektiive. Kreeka blogiluule kogumik toob teieni Vahemere piirkonna kirjanduse värsked tuuled, mis on täis kirge ja elujõudu.

Ärge laske mööda võimalusest tutvuda 2010. aasta novelliauhinna laureaadi Edina Szvoren'i sügavalt liigutava novelliga, mis on tõeline pärl kirjandushuvilistele. Kriitikarubriigis jagavad oma teravmeelseid arvamusi ja analüüse Evelin Aru Katrina Kaldast, Grete Nellis Kristiina Jalastost ja Kadri Naanu Helena Läksist, pakkudes teile kvaliteetset ja kaasamõtlevat lugemiskogemust.

"Värske Rõhk" on ajakiri, mis tähistab kirjanduse mitmekesisust ja noorte autorite julgust katsetada sõnaga, luues teoseid, mis kõnetavad ja inspireerivad. See number on hädavajalik lugemine kõigile, kes soovivad hoida sammu Eesti kirjandusmaastiku pulbitseva energiaga. Avage leheküljed ja lubage end kaasa kiskuda kirjanduse värsketele radadele!