VÄRSKE RÕHK NR. 37 (KEVAD 2014)

VÄRSKE RÕHK NR. 37 (KEVAD 2014)

Kirjastus: VÄRSKE RÕHK MTÜ

2014 aasta

Rahva Raamat
2.60€
Hetkel pole saadaval
Kui otsid värsket ja mitmekülgset kirjanduslikku elamust, siis "Värske Rõhk nr. 37 (kevad 2014)" on just see, mida vajad. See väljaanne on tõeline maiuspala eesti kirjanduse sõpradele, pakkudes rikkalikku valikut nii luulet kui proosat, mis on loodud Eesti andekate kirjanike poolt.

Avasta Lauri Tederi, Kelly Turki, Helena Läksi, Eleen Änilase, Jim Ashilevi, Kristel Algvere, Maian Kärmase, Marko Veinbergi ja Tiina Veikati luulet, mis kõneleb sügavatest tunnetest ja kaasaegsest elust. Nende teosed kutsuvad sind kaasa mõtlema ja tunnetama luule ainulaadset võlu.

Proosa osas leiad Piret Jaaksi, Andra Teede, Hanneleele Kaldmaa ja Marianne Lindi jutustused, mis viivad sind erinevatesse maailmadesse ja elusituatsioonidesse, pakkudes nii äratundmisrõõmu kui ka uusi perspektiive.

Lisaks leiad intervjuu Kristina Viinaga, kes on tuntud oma teravapilguliste ja sügavate teoste poolest. Samuti on väljaandes päevikukatkendid Siim Lillilt, mis annavad isikliku vaate kirjaniku igapäevaelule ja loomingulisele protsessile.

Eriti põnev on "Ungari vihik", kus tutvustatakse ungari autorite Zoltán Tolvaji, János Áfra ja Petra Szőcsi loomingut. Intervjuu Petra Szőcsiga avab ungari kirjandusmaastiku ja selle seosed eesti lugejatega.

Arvustuste osas jagavad Eda Ahi, Monica-Linde Klemet, Linda-Mari Väli ja Marit Karelson oma mõtteid kaasaegse kirjanduse teostest, andes sulle võimaluse avastada uusi autoreid ja nende loomingut.

Kogu väljaannet ilmestavad Liisa Kruusmägi illustratsioonid ja Antti Sinitsyni fotod, mis lisavad visuaalset naudingut ja sügavust loetavale.

"Värske Rõhk nr. 37 (kevad 2014)" on suurepärane võimalus rikastada oma lugemiskogemust ja avastada uusi lemmikuid Eesti kirjanduses. Kasuta võimalust sukelduda selle väljaande lehekülgedele ja lase end kaasa haarata kirjanduse mitmekesisusest ja ilust.