Värvi ja hüppa võlulistega!

Värvi ja hüppa võlulistega!

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Värvi ja kleebi
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
4.99€
Osta
Kas otsid lõbusat ja arendavat tegevust oma lapsele, mis ühendab nii meelelahutust kui ka õppimist? "Värvi ja hüppa võlulistega!" on raamat, mis pakub põnevat ajaviidet ja arendab samal ajal Sinu lapse loovust ning motoorseid oskusi.

See raamat on täis armastatud tegelaskujusid, kes ootavad, et Sinu laps neile elu sisse puhuks, kasutades selleks oma kujutlusvõimet ja värviküllaseid pliiatseid. Värvimislehed on kujundatud nii, et need ergutavad laste fantaasiat ning aitavad kaasa peenmotoorika arengule.

Aga see pole veel kõik! Raamatuga on kaasas keksukumm, mis toob mängurõõmu ka õue. Keksukummi abil saavad lapsed koos sõpradega nautida traditsioonilisi hüppemänge, mis on suurepärane viis füüsiliseks tegevuseks ja koordinatsiooni parandamiseks. Mängude õpetused leiad raamatu tagaküljelt, mis teeb alustamise lihtsaks ja lõbusaks.

"Värvi ja hüppa võlulistega!" on suurepärane valik, kui soovid pakkuda oma lapsele mitmekülgset tegevust, mis toetab nii vaimset kui ka füüsilist arengut. See on ideaalne kaaslane vihmastel päevadel toas või päikesepaistelisel pärastlõunal aias. Võta hetk, et ühendada lõbus ja kasulik – Sinu laps tänab Sind selle eest!