Värvi- ja kleepsuraamat. Talu. Sädelevate kleepsudega

Värvi- ja kleepsuraamat. Talu. Sädelevate kleepsudega

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Värvi ja kleebi
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Apollo
4.95€ / 4.70€
Hetkel pole saadaval
Kas otsid loomingulist ja lõbusat tegevust oma lapsele? "Talu" on värvi- ja kleepsuraamat, mis viib teid mõnusale avastusretkele maalähedasesse keskkonda, pakkudes samal ajal võimalust arendada peenmotoorikat ja loovust.

See 24-leheküljeline raamat on täis maalähedasi stseene ja taluelu tegelasi, mida teie laps saab oma fantaasia järgi värvida. Alates sümpaatsest hernehirmutisest kuni rõõmsate tibupoegadeni, iga pilt ootab, et teie laps neile elu sisse puhuks. Lisaks on raamat varustatud kahe lehekülje jagu sädelevate kleepsudega, mis võimaldavad lisada iga joonistuse juurde veelgi isikupära ja sära.

Kas soovite, et teie laps veedaks aega arendavalt ja kaasahaaravalt? See raamat ei paku mitte ainult värvimisrõõmu, vaid ka kleepsude abil saab laps harjutada käelist osavust ja koordinatsiooni. Lõpetuseks võib iga kunstiteos saada ainulaadseks tänu sädelevatele kleepsudele, mis toovad iga pildi juurde justkui pisut maagiat.

Võtke aega ühiseks loovuseks ja nautige koos lapsega "Talu" värvi- ja kleepsuraamatu pakutavaid rõõme. See on ideaalne viis, kuidas veeta kvaliteetaega, arendades samal ajal lapse kunstilist väljendusoskust ja peenmotoorikat.