VÄRVI JA SÄDELUSE VÕLU. PRINTSESSID

VÄRVI JA SÄDELUSE VÕLU. PRINTSESSID

Kirjastus: FELISTELLA OÜ

Kategooria: Värvi ja kleebi
2015 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.99€
Osta
Apollo
6.95€ / 6.60€
Osta
Avasta maagiline maailm, kus printsessid ja müstilised olendid valitsevad! "Värvi ja Sädeluse Võlu. Printsessid" viib sind läbi imeliste ükssarvikute ja võluponiide sära, kus iga lehekülg on täis sillerdust ja glamuuri. Kujutle end osana sellest lummavast universumist, kus roosad ja lillad toonid ei ole lihtsalt värvid, vaid osa suuremast loitsust, mis muudab iga sinu pintsli- või pliiatsitõmbe tõeliseks kunstipärliks.

Sind ootavad ees lummavad lossid ja fantaasiarikkad maailmad, kus iga nurga taga võib peituda uus seiklus. Võta oma värvimisvahendid ja anna elu suurejoonelistele printsidele ja nende kaunitele kaasadele, kes on valmis sinuga koos oma lugusid jagama.

Kas oled valmis sukelduma vikerkaarevärvilisse seiklusse, mis äratab sinu loovuse ja viib sind unistuste riiki? Haara oma värvipliiatsid ja lase oma kujutlusvõimel lennata "Värvi ja Sädeluse Võlu. Printsessid" lehekülgedel, kus iga värvitud joon toob kaasa uue avastuse. See pole lihtsalt värvimisraamat – see on pilet sinu isiklikule fantaasiareisile, kus sina oled looja ja kõik on võimalik.

Valmista end ette, et lisada oma elule sära ja sädelust, sest just sinu kätes sünnib uus muinasjutt.