Värvi. Konn

Värvi. Konn

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Värvi ja kleebi
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
3.45€ / 3.28€
Osta
Kui oled noor loov hing, kes armastab värve ja põnevaid seiklusi, siis on just sinu jaoks loodud põnev värviraamat "Värvi. Konn". See raamat ei ole pelgalt tavaline värvimisvihik, vaid tõeline avastusretk värvide maailma, mis on mõeldud sinu loovuse ergutamiseks ja käeosavuse arendamiseks.

Kujutle end kui tõelist kunstnikku, kes seisab valge lõuendi ees, valmis looma midagi enneolematut. "Värvi. Konn" pakub sulle just sellist võimalust. Raamatus olevad illustratsioonid on sinu jaoks ette valmistatud, kuid kuidas need ellu ärkavad, sõltub ainult sinust. Kas järgid truult näidist või annad vabaduse oma kujutlusvõimele, et luua midagi täiesti uut ja ainulaadset.

Kasuta erinevaid vahendeid - olgu selleks siis värvilised pliiatsid, vildikad või markerid - ja muuda iga lehekülg tõeliseks kunstiteoseks. Võid olla kindel, et see raamat pakub sulle lõbusat ajaviidet ja loomingulist rahulolu pikaks ajaks.

"Värvi. Konn" on suurepärane võimalus veeta aega, arendada peenmotoorikat ja õppida värve tundma. See on ideaalne kingitus igale lapsele, kes armastab joonistada ja värvida, ning suurepärane vahend vanematele, kes soovivad oma laste loomingulist arengut toetada.

Avasta värvide maagiat ja lase oma fantaasial lennata koos "Värvi. Konn" raamatuga. Sinu väikeste käte all sünnivad imelised kunstiteosed, mis rõõmustavad nii sind ennast kui ka kõiki, kes neid näevad. Võta pliiatsid ja alusta oma värvimisseiklust juba täna!