VÄRVI KOOS LISELOTTEGA

VÄRVI KOOS LISELOTTEGA

Autor: Alexander Steffensmeier

Kirjastus: KIRJASTUS KARRUP

Kategooria: Värvi ja kleebi
2014 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.90€
Osta
Apollo
3.95€ / 3.75€
Osta
Kas otsid lõõgastavat ja loomingulist tegevust, mis ühendaks lugemise rõõmu kunstilise eneseväljendusega? "Värvi koos Liselottega", mille on kirjutanud Alexander Steffensmeier ja millele on eesti keelde sõnad seadnud armastatud Leelo Tungal, on just see, mida vajad. See raamat ei ole pelgalt tavaline värvimisraamat, vaid põimib endas kaasahaaravad riimid ja lood, mis on kirja pandud trükitähtedega, et ka nooremad lugejad saaksid hõlpsasti lugemisrõõmu nautida.

Raamatu peategelaseks on armastusväärne mustvalgekirju lehm Liselotte, kelle igapäevaelu on täis vahvaid seiklusi ja toredaid üllatusi. Läbi värvikate värsside ja lõbusate lugude avaneb sulle võimalus mitte ainult jälgida Liselotte tegemisi, vaid ka ise osa saada loo loomisest, tuues ellu raamatu mustvalged illustratsioonid oma lemmikvärvide ja -mustritega.

Võta hetk iseendale või veeda kvaliteetaega koos pere noorematega, andes vaba voli oma fantaasiale ja loovusele. "Värvi koos Liselottega" on suurepärane viis arendada peenmotoorikat ja värvitaju, samal ajal pakkudes lõbusat ja harivat meelelahutust. See raamat on kindel valik, kui soovid pakkuda oma lapsele või väikesele sugulasele kingitust, mis ühendab endas nii hariduslikku väärtust kui ka puhast rõõmu.

Avasta Liselotte maailm ja lase oma loovusel lennata – see raamat ootab sind, et muuta iga lehekülg erksavärviliseks meistriteoseks!