Värvi, lõika, liimi. Ruumilised loomad

Värvi, lõika, liimi. Ruumilised loomad

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Tegevusraamatud
2024 aasta

Hindad

Rahva Raamat
8.50€
Osta
Apollo
8.95€ / 8.50€
Osta
Kas otsid loomingulist tegevust oma lapsele, mis arendaks tema käelist osavust ja loovust? "Värvi, lõika, liimi. Ruumilised loomad" on raamat, mis pakub just seda – võimalust sukelduda käsitöö maailma ja luua midagi erilist oma kätega.

See raamat on ideaalne vahend, et tutvustada lapsi meisterdamise põnevasse maailma. Kujutle, kuidas sinu laps toob ellu erinevaid loomi – alates vihmavarjuga konnast, kes tundub justkui hüppavat lehekülgedelt välja, kuni salapärase öökullini, kes piilub tarkade silmadega puuõõnest. Ja mis võiks olla veel uhkem kui värvikirev paabulind oma suursuguse sabaga?

Raamatu juhendid on lihtsad ja arusaadavad, mis teeb loomade valmistamise lõbusaks ja kergeks. Laps vaid värvib, lõikab, voltib ja liimib – ja voilà! – toas ongi uus põnev loomaaed. See tegevus ei paku mitte ainult rõõmu ja meelelahutust, vaid aitab ka arendada lapse peenmotoorikat ning silma ja käe koostööd.

Võta aega ja looge koos lapsega mälestusi, samal ajal arendades tema loovust "Värvi, lõika, liimi. Ruumilised loomad" raamatu abil. Sinu lapse fantaasia saab tiivad ja toa täidavad rõõmsad paberloomad, mis on valminud teie ühise pingutuse tulemusena.