VÄRVI LOOMI. PART

VÄRVI LOOMI. PART

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Värvi ja kleebi
2008 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Apollo
5.95€ / 5.65€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, kuidas tuua loomad oma koduseinte vahele elama? "Värvi loomi. Part" on just see raamat, mida vajate, et tuua loomade maailm oma ellu värvide ja pintslitõmmetega. Selle lehekülgedel ootab teid ligi 100 lehekülge kodu- ja metsloomi, kes kõik ihkavad, et annaksite neile uue, värvikireva elu.

Autori loodud pardipildiga kaanekujundus on vaid algus põnevale teekonnale, kus teie käsutuses on terve galerii loomi alates armsatest koduloomadest kuni metsikute metsaelanikeni. Iga loom on justkui valge lõuend, mis ootab teie loovat puudutust, et muutuda tõeliseks kunstiteoseks.

Kasutage oma kujutlusvõimet ja laske fantaasial lennata – teie loodud värvikombinatsioonid võivad olla nii traditsioonilised kui ka täiesti ootamatud, luues tulemusi, mis võivad olla tõeliselt hämmastavad. See on suurepärane võimalus lõõgastuda ja pühenduda hetkeks kunstile, unustades argipäeva mured.

Raamat "Värvi loomi. Part" on ideaalne kingitus nii suurtele kui väikestele kunstisõpradele, kes naudivad loovat eneseväljendust ja armastavad loomi. See on suurepärane viis veeta kvaliteetaega koos perega või pakkuda endale rahulikku hetke omaette. Võtke pintslid kätte ja andke loomadele elu!