Värvi numbrite järgi 1 - 20

Värvi numbrite järgi 1 - 20

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Värvi ja kleebi
2013 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.87€
Osta
Avasta värvide maailma ja lase oma loovusel lennata "Värvi numbrite järgi 1 - 20" raamatuga, mis on suurepärane vahend nii lastele kui ka täiskasvanutele, kes soovivad arendada oma peenmotoorikat ja keskendumisvõimet. See raamat pakub sulle võimalust sukelduda värvimisrõõmu, järgides numbreid, mis juhatavad sind läbi imeliste piltide maailma.

Raamat sisaldab üle saja särava kleepsu, mis lisavad sinu kunstiteosele sära ja isikupära. Kujutlusvõime ja värvide mäng muudavad iga lehekülje kujundamise põnevaks seikluseks. Kuid ole ettevaatlik, sest kuigi need kleepsud võivad tunduda ahvatlevad, on need väikesed ja seetõttu ei sobi need alla kolmeaastastele lastele, kuna on lämbumisoht.

Kui oled vanem või hooldaja, veendu, et jälgiksid väikelaste mängu, et tagada nende ohutus. "Värvi numbrite järgi 1 - 20" on mitte ainult meelelahutuslik, vaid ka hariv töövahend, mis aitab arendada numbrituvastust ja värvide tundmist.

Kasuta seda raamatut vihmana päeval, rahulikuks õhtuseks tegevuseks või lihtsalt lõõgastumiseks, sest värvimine on teadaolevalt stressi maandav tegevus. Anna oma panus sellesse värviküllasesse seiklusse ja naudi iga hetke, kui lood oma värvilist meistriteost.