VÄRVI PILDID! ELEVANT

VÄRVI PILDID! ELEVANT

Kategooria: Värvi ja kleebi
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Apollo
2.99€
Osta
Avasta värvide maailma koos raamatuga "Värvi Pildid! Elevant", mis on loodud just väikestele lastele, kes armastavad joonistada ja värvida. See raamat pakub suurepärast võimalust arendada peenmotoorikat ja värvitaju, tänu jämedatele piirjoontele, mis teevad värvimise eriti lihtsaks ja nauditavaks.

Raamatus leiduvad pildid on kujundatud nii, et need sobivad ideaalselt väikestele kätele, mis alles õpivad pliiatsit või pintslit hoidma. Iga pilt on justkui uus seiklus, kutsudes Sind avastama elevandi ja tema sõprade värvikirevat maailma.

Lisaks on igale pildile lisatud taaskasutatavad kleepsud, mis aitavad Sul valida sobivaid värve ja lisavad värvimisele põnevust. Üle 30 korduvkasutatava kleepsu muudavad selle raamatu mitte ainult lõbusaks, vaid ka keskkonnasõbralikuks valikuks.

"Värvi Pildid! Elevant" on suurepärane viis veeta aega koos oma lapsega, aidates tal avastada loovuse rõõmu ja värvide harmooniat. See on ideaalne kingitus, mis pakub rõõmu ja arendab oskusi. Võta pliiatsid ja kleepsud välja ning asu koos lapsega värvima – see on tegevus, mis toob naeratuse mõlema näole!