Värvi targalt. 1

Värvi targalt. 1

Kategooria: Värvi ja kleebi
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
5.45€ / 5.18€
Osta
Raamat "Värvi targalt. 1" on suurepärane vahend, et pakkuda sinu lapsele harivat ja lõbusat tegevust. See on rohkem kui lihtsalt värviraamat – see on mänguline sissejuhatus numbrite, kujundite ja värvide maailma. Iga lehekülg kutsub kaasa mõtlema ja keskenduma, pakkudes samal ajal põnevaid värvimisülesandeid.

Kas otsid viisi, kuidas muuta õppimine põnevaks seikluseks? "Värvi targalt. 1" on just see, mida vajad. See raamat ei ole pelgalt meelelahutus, vaid ka väärtuslik õppevahend, mis aitab arendada lapse tähelepanuvõimet ja loogilist mõtlemist. Lapsele meeldivad värviküllased leheküljed ja huvitavad tegevused, mis muudavad õppimise nauditavaks.

Kui sinu väike avastaja on valmis sukelduma õppimise maailma, siis "Värvi targalt. 1" on ideaalne kaaslane. See raamat on loodud selleks, et toetada sinu lapse arengut ja pakkuda talle rõõmu õppimisest. Võta hetk ja kujutle, kuidas sinu laps naudib õppimist läbi mängu – see raamat teeb selle võimalikuks.

Ära lase sellel võimalusel käest libiseda. "Värvi targalt. 1" on investeering sinu lapse tulevikku, pakkudes talle tugeva aluse edasiseks õppimiseks. Värvige koos, õppige koos ja avastage koos – see raamat on teie teejuht põnevasse õppimise maailma.