Värvi. Tibu

Värvi. Tibu

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Värvi ja kleebi
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
3.45€ / 3.28€
Osta
Raamat "Värvi. Tibu" on põnev ja kaasahaarav värvimisraamat, mis pakub rõõmu ja loovust arendavaid hetki igale noorele kunstihuvilisele. See raamat on suurepärane võimalus arendada käeosavust ja värvitaju, pakkudes samal ajal lõõgastavat tegevust, mis aitab lastel oma kujutlusvõimet kasutada.

Kui oled lapsevanem, kes otsib viisi, kuidas oma lapse loomingulisust toetada, siis "Värvi. Tibu" on just see, mida vajad. Raamatus on mitmesuguseid pilte, mida saab värvida nii eeskujul põhinedes kui ka täiesti uue ja ainulaadse kunstiteosena, mis sünnib just sinu lapse fantaasiast. Valik on sinu – kasutage värvimiseks pliiatseid, viltpliiatseid või markereid ja andke piltidele elu just nii, nagu teie lapsele meeldib.

See raamat ei ole mitte ainult lõbus ajaviide, vaid aitab kaasa ka peenmotoorika arengule, mis on oluline oskus igas vanuses lastele. "Värvi. Tibu" on suurepärane kingiidee, mis pakub rõõmu ja arendab oskusi pikaks ajaks.

Kasuta võimalust sukelduda värvide maailma ja avasta, kui põnev võib olla üks värvimisraamat. Osta "Värvi. Tibu" täna ja alusta oma lapsega koos seda imelist värvimisseiklust!