VÄRVID. HARJUTA, MÕTLE, KIRJUTA

VÄRVID. HARJUTA, MÕTLE, KIRJUTA

Autor: Roberta Fanti

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Tegevusraamatud
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
8.95€ / 8.50€
Osta
Kas otsite loomingulist viisi, kuidas toetada oma lapse arengut ja ettevalmistust kooliks? Roberta Fanti "Värvid. Harjuta, mõtle, kirjuta" on just see, mida vajate. See tegevusvihik on loodud selleks, et aidata lastel arendada käelist osavust, mis on oluline lugemise ja kirjutamise õppimiseks.

Erinevalt tavalistest mustvalgetest töölehtedest pakub see vihik värviküllaseid ülesandeid, mis juhendavad lapsi täpsete juhiste järgi. Läbi mänguliste harjutuste tutvustatakse noortele õppuritele värvide põnevat maailma. Nad õpivad tundma erinevaid toone, uurivad, mis juhtub värvide segamisel, ja omandavad ruumiliste suhete mõistmise, nagu näiteks kõrgem-madal, pikem-lühem, suurem-väiksem.

Lisaks aitab see vihik lapsel saada sõbraks geomeetriliste kujunditega, mis on oluline osa matemaatilisest mõtlemisest. "Värvid. Harjuta, mõtle, kirjuta" on suurepärane ressurss nii vanematele kui ka lasteaiaõpetajatele, et toetada lapse arengut mängulisel ja kaasahaaraval viisil.

Kui teie laps on juba tuttav Roberta Fanti loodud pildikeelega, siis on see vihik suurepärane jätk tema teistele teemavihikutele, mis keskenduvad aastaaegadele, tähtedele ja numbritele. Sobib ideaalselt 5–6-aastastele lastele, "Värvid. Harjuta, mõtle, kirjuta" on kasulik nii iseseisvaks õppimiseks kui ka klassiruumis kasutamiseks, aidates lastel valmistuda kooliks läbi loovuse ja avastamisrõõmu.