VÄRVID. VANNI VÕLURAAMAT

VÄRVID. VANNI VÕLURAAMAT

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.90€
Osta
Apollo
7.45€ / 7.08€
Osta
Kas olete valmis muutma vannitamise aja imeliseks õppimiskogemuseks? "Värvid. Vanni võluraamat" on raamat, mis ei paku mitte ainult rõõmu ja mängulist tegevust, vaid on ka hariv. Kui see raamat veega kokku puutub, hakkavad selle leheküljed värve muutma, muutes iga vanniskäigu väikeseks maagiliseks etenduseks.

Kujutage ette, kuidas teie laps sukeldub veealusesse maailma, kus ta õpib tundma erinevaid värve ja kujundeid. See raamat on loodud selleks, et julgustada väikeseid avastajaid õppima läbi mängu, aidates neil arendada nii värvi- kui ka kujunditaju. Raamat on ideaalne kaaslane igale uudishimulikule lapsele, kes armastab vanniskäike ja avastamist.

Autor on loonud teose, mis ei ole mitte ainult lõbus, vaid ka õpetlik. See on suurepärane viis siduda igapäevane tegevus – nagu vannitamine – hariva kogemusega, mis toetab lapse arengut. Raamatu kasutamine on lihtne: laske sellel veega kokku puutuda ja jälgige, kuidas värvid ellu ärkavad.

Kui otsite viisi, kuidas muuta vanniaeg eriliseks ja arendavaks, siis "Värvid. Vanni võluraamat" võib olla just see, mida vajate. See on suurepärane kingiidee, mis pakub rõõmu ja õpetlikke hetki teie lapsele. Võtke aega, et nautida koos lapsega neid värviküllaseid hetki ja vaadake, kuidas teie laps õpib mängeldes uusi oskusi.