VÄRVIKAS SULPS. MERI

VÄRVIKAS SULPS. MERI

Kirjastus: FELISTELLA OÜ

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.99€
Osta
Apollo
6.45€ / 6.13€
Osta
Kas otsid viisi, kuidas muuta oma lapse vanniaeg eriliseks ja harivaks? "Meri", mis on osa põnevast raamatusarjast "Värvikas sulps", võib olla just see, mida vajad. See raamat on loodud selleks, et pakkuda sinu väikesele uudishimulikule avastajale rõõmu ja õpetlikke hetki vee keskel.

"Meri" on eriline raamat – see on valmistatud veekindlast materjalist, mis tähendab, et see ei karda vett ning on ideaalne kaaslane vanni või basseini. Raamatu pehmed lehed on ohutud ja meeldivad käega katsuda, pakkudes samal ajal ka visuaalset avastamisrõõmu. Mis teeb selle raamatu tõeliselt ainulaadseks, on selle lehtede maagiline omadus muuta värvi niipea, kui need märjaks saavad. Kui lehed kuivavad, naasevad nad oma algse värvitu oleku juurde, valmis uuesti värvi muutma järgmisel kasutuskorral.

Lisaks interaktiivsele elemendile on "Meri" täis suuri ja erksaid pilte, mis tutvustavad sinu lapsele mereloomade mitmekesist maailma. See on suurepärane võimalus õpetada lapsi tundma erinevaid mereelukaid, arendades samal ajal nende taju ja käelist koordinatsiooni.

Kui soovid pakkuda oma lapsele vanniaega, mis on täis naeru, õppimist ja avastamist, siis "Meri" raamatust "Värvikas sulps" võib saada teie järgmine lemmik. Avasta koos lapsega veealuse maailma imesid, muutes iga supluse harivaks seikluseks.