VÄRVIKAS SULPS. RAND

VÄRVIKAS SULPS. RAND

Kirjastus: FELISTELLA OÜ

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.50€
Osta
Apollo
6.95€ / 6.60€
Osta
Kas otsite viisi, kuidas muuta lapse vanniaeg lõbusamaks ja harivamaks? "Rand" on raamat, mis ei ole ainult meelelahutuslik, vaid ka teie lapse arengut toetav kaaslane. See kuulub põnevasse raamatusarja "Värvikas sulps", mis on loodud spetsiaalselt vanniskäikude rikastamiseks.

Kujutage ette, kuidas teie laps ootab igat vanniskäiku suure põnevusega, sest "Rand" on midagi enamat kui lihtsalt raamat - see on maagiline kogemus. Raamatu leheküljed on veega kokkupuutel justkui võluväel muutuvad, paljastades mustvalgete piltide all peituvad värvikirevad stseenid. See muudatus kutsub esile väikelaste imestuse ja uudishimu, tekitades neis soovi veelgi rohkem avastada.

Peale selle, et "Rand" on lõbus, on see ka väga praktiline. Raamat on disainitud vastu pidama veele ja korduvale kasutamisele. Kui lehed kuivavad, naasevad pildid oma mustvalgesse algseisundisse, oodates järgmist vanniseiklust. Materjal, millest raamat on valmistatud, on turvaline ja vastupidav, tagades, et see ei ima vett ega lähe katki.

Iga värviline stseen on kaasas lõbusa värsiga, mis tutvustab teie lapsele rannaelu ja selle rõõme, laiendades tema teadmisi ja sõnavara. Lehed on disainitud nii, et neid on lihtne keerata ka väikestel kätes, ilma teravate nurkade või ohtlike elementideta.

"Rand" on suurepärane kingiidee igas vanuses lastele, aidates neil avastada maailma imesid läbi mängu ja õppimise. Võtke see raamat kaasa järgmisele vanniajale ja vaadake, kuidas teie lapse silmad särama löövad, kui nad sukelduvad selle värviküllase seikluse maailma.