Värvime numbrite järgi. 5+ talu

Värvime numbrite järgi. 5+ talu

Kirjastus: FELISTELLA OÜ

Kategooria: Värvi ja kleebi
2016 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.10€
Osta
Apollo
6.45€ / 6.13€
Osta
Kas oled valmis avastama, milline kunstiline üllatus sind ees ootab? Haara oma värvipliiatsid ja asu tööle, sest "Värvime numbrite järgi. 5+ talu" viib sind põnevale teekonnale läbi numbrite ja värvide maailma. See raamat ei ole lihtsalt värvimisraamat – see on mõistatus, mille saad lahendada, kui kasutad õigeid toone ja järgid numbreid, mis juhatavad sind õige tulemuseni.

Kui oled kõik leheküljed hoolikalt ja täpselt ära värvinud, avaneb sulle pilt, mis ei rõõmusta mitte ainult sinu silmi, vaid pakub ka kinnitust ja rahulolu tehtud tööst. See on suurepärane võimalus veeta aega, arendada peenmotoorikat ja värvitaju. Lisaks on see raamat suurepärane vahend, mis aitab lastel õppida numbreid ja värve, samas pakkudes rõõmu ja tegevust, mis toob naeratuse näole.

"Värvime numbrite järgi. 5+ talu" on ideaalne kingitus igale noorele kunstnikule, kes on valmis oma loovuse proovile panema. Kui sinu laps armastab maalida ja avastada uusi viise, kuidas maailma värvide kaudu tajuda, siis see raamat on just talle mõeldud. Pane oma lapse kujutlusvõime proovile ja vaadake koos, millised taluelu stseenid teie ühistest pingutustest välja joonistuvad.

Ära lase sellel võimalusel libiseda – "Värvime numbrite järgi. 5+ talu" ootab sind, et avastada, millised taluloomad ja -stseenid on peidus numbrite ja värvide taga. See on lõbus ja hariv tegevus, mis sobib suurepäraselt vihmaste päevade sisustamiseks või lihtsalt lõõgastumiseks pärast koolipäeva. Värvi, lahenda ja naudi iga lehekülje avastamist koos oma lapsega.