Värvime numbrite järgi. 6+ piraadid

Värvime numbrite järgi. 6+ piraadid

Kirjastus: FELISTELLA OÜ

Kategooria: Värvi ja kleebi
2016 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.10€
Osta
Apollo
6.45€ / 6.13€
Osta
Kas oled valmis avastama peidetud pildi, mis ootab sind lehekülgede vahel? Haara oma pliiatsid ja asu teele põnevale seiklusele koos "Värvime numbrite järgi. 6+ piraadid" raamatuga! See raamat ei ole lihtsalt värvimisraamat – see on mõistatus, mis pakub sulle võimalust sukelduda piraatide maailma ja avastada iga värvitud ala taga peituv saladus.

Kui kasutad õigeid värve ja järgid hoolikalt numbreid, ei ole tulemuseks mitte ainult lahendatud mõistatus, vaid ka imetlusväärne kunstiteos, mida saad uhkusega näidata. See tegevus on suurepärane võimalus arendada peenmotoorikat ja värvitaju, samuti pakub see rõõmu ja rahulolu tunnet, kui näed, kuidas sinu töö tuleb elule.

"Värvime numbrite järgi. 6+ piraadid" on loodud spetsiaalselt noortele kunstnikele vanuses 6 ja vanemad, kes armastavad seiklusi ja loovat eneseväljendust. See on suurepärane viis veeta aega, arendades samal ajal keskendumisvõimet ja kannatlikkust.

Kas oled valmis oma piraadilaeva purjed heiskama ja asuma värvide merre? Avasta, millised aarded peituvad numbrite ja värvide maagias ning tee oma päev seiklusrikkaks koos selle lõbusa ja hariva värvimisraamatuga.