Värvime numbrite järgi. 8+

Värvime numbrite järgi. 8+

Kirjastus: FELISTELLA OÜ

Kategooria: Värvi ja kleebi
2015 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.10€
Osta
Apollo
6.45€ / 6.13€
Osta
Kas oled valmis avastama peidetud pildi maagiat? Haara oma pliiatsid ja asu teele põneva värvimisseikluse poole! "Värvime numbrite järgi. 8+" on raamat, mis pakub sulle võimalust sukelduda numbrite ja värvide maailma, kus iga õigesti valitud toon viib sind lähemale saladuse lahendamisele. See pole lihtsalt värvimisraamat – see on mõistatus, mille lahendamisel saad tunda rõõmu omaenda kätega loodud kunstiteosest.

Kujutle, et iga number on nagu vihje, mis juhatab sind õige värvini. Kui sa järgid neid juhiseid täpselt, avaneb sinu ees pilt, mis oli varem nähtamatu. See on justkui maagiline teekond, kus saad olla nii detektiiv kui ka kunstnik.

Raamat "Värvime numbrite järgi. 8+" on mõeldud eelkõige 8-aastastele ja vanematele lastele, kuid see pakub rõõmu ja meelelahutust igas vanuses värvijatele. See on suurepärane viis arendada keskendumisvõimet ja peenmotoorikat, samal ajal loovust ergutades.

Võta hetk enda jaoks, lase oma kujutlusvõimel lennata ja anna elu paberil ootavatele kujunditele. Kui oled valmis, ootab sind ees uhke kunstiteos, mille üle võid õigusega uhkust tunda. Avasta "Värvime numbrite järgi. 8+" raamatu abil, kuidas numbrid ja värvid ühinevad, et luua midagi imelist!