Värvime! Piraat

Värvime! Piraat

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Värvi ja kleebi
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
1.99€
Osta
Avasta värvide maailm koos "Värvime! Piraat" raamatuga, mis on loodud spetsiaalselt väikestele kunstnikele. See raamat on täis armastusega loodud pilte, mis ootavad, et sa neile elu sisse puhuksid. Selgete ja värviliste piirjoontega kujutised on ideaalsed abilised, et juhendada sind värvide valikul ning arendada peenmotoorikat.

Võta kätte need kõige mugavamad värvipliiatsid ja sukeldu piraatide põnevasse maailma. Iga pilt on kui uus seiklus, mis kutsub sind kaasa mõtlema ja looma. "Värvime! Piraat" ei ole lihtsalt värvimisraamat – see on sinu võimalus jagada hetki koos lapsega, aidates tal avastada loovuse rõõmu ja värvide harmooniat.

Pane tähele, kuidas iga värvitud lehekülg toob esile lapse kujutlusvõime ja annab talle enesekindlust oma valikutes. See raamat on suurepärane viis veeta kvaliteetaega koos pere noorimate liikmetega, samal ajal toetades nende arengut ja koordinatsiooni.

"Värvime! Piraat" on suurepärane kingiidee, mis pakub rõõmu ja arendab oskusi. Võta aeg maha ja naudi ühiseid hetki oma lapsega, avastades koos piraatide lõbusat ja värvikirevat maailma.