VÄRVIMINE JA MÕISTATUSED LASTEAIALASTELE (ROHELINE KAAS)

VÄRVIMINE JA MÕISTATUSED LASTEAIALASTELE (ROHELINE KAAS)

Kirjastus: FELISTELLA OÜ

Kategooria: Värvi ja kleebi
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Apollo
5.95€ / 5.65€
Osta
Kui otsid viisi, kuidas oma lapse loovust ja tähelepanuvõimet arendada, siis "Värvimine ja Mõistatused Lasteaialastele (Roheline Kaas)" võib olla just see, mida vajate. See raamat on täis lõbusaid tegevusi, mis ei paku mitte ainult meelelahutust, vaid on ka harivad.

Kujutage ette, kuidas teie laps sukeldub värvide maailma, haarates pliiatsid ja andes elu raamatus leiduvatele piltidele. Kas ta suudab maasika just õige tooni punasega täita? See pole lihtsalt värvimine – see on ka värvide tundmaõppimise protsess.

Lisaks värvimisele kutsub raamat teie last lahendama mõistatusi, mis arendavad tema loogilist mõtlemist ja probleemilahendusoskusi. Üks hetk ühendab ta punkte, et avastada, milline loom peitub joonte vahel, ja järgmisel hetkel otsib erinevusi talupiltidel, mis arendab tema tähelepanelikkust ja detailidele orienteeritust.

Raamatu ülesanded on spetsiaalselt kohandatud lasteaiaealistele lastele, pakkudes neile parasjagu väljakutset, kuid samas ka saavutatavat rahulolu. See on suurepärane viis, kuidas veeta kvaliteetaega koos oma lapsega, aidates tal õppida ja kasvada mängulises keskkonnas.

Kas olete valmis avastama, milliseid seiklusi "Värvimine ja Mõistatused Lasteaialastele (Roheline Kaas)" teie lapsele pakub? Võtke aega ja nautige koos lapsega neid põnevaid tegevusi, mis toetavad tema arengut ja pakuvad rõõmu igasse päeva.