Värvin ja kirjutan. Loomad

Värvin ja kirjutan. Loomad

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Värvi ja kleebi
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Apollo
5.45€ / 5.18€
Osta
Kas otsid viisi, kuidas oma lapse kirjutamisoskust arendada ning samal ajal ka lõbusalt aega veeta? "Värvin ja kirjutan. Loomad" on tegevusvihik, mis pakub just seda – harivat meelelahutust, mis on suunatud eelkõige väikelastele.

See interaktiivne vihik on loodud selleks, et aidata sinu lapsel õppida kirjutama mängulisel viisil. Järgides punktiirjooni, saavad lapsed harjutada nii tähtede kui ka loomade joonistamist, mis on suurepärane viis peenmotoorika arendamiseks. Lisaks on vihik täis värvimislehekülgi, mis aitavad lastel õppida keskenduma ja samal ajal annavad vabaduse loovusele.

Loomapildid vihikus on kujundatud sõbralikult ja rõõmsameelselt, et tekitada lastes positiivseid emotsioone ning muuta õppimine nauditavaks. Põnevad küsimused, mis kaasnevad tegevustega, panevad laste mõtlemisvõime proovile ja aitavad arendada analüüsivõimet.

"Värvin ja kirjutan. Loomad" on suurepärane vahend, et toetada sinu lapse arengut ja pakkuda talle harivat ajaviidet. See on justkui sild mängu ja õppimise vahel, mis aitab luua armastust kirjutamise ja loomade vastu. Kasuta võimalust ja avasta koos lapsega see lõbus ning õpetlik maailm!