Värviraamat. Jänes

Värviraamat. Jänes

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Värvi ja kleebi
2023 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Apollo
4.95€ / 4.70€
Osta
Avasta värvide imeline maailm koos raamatuga "Värviraamat. Jänes", mis on suurepärane kaaslane Sinu lapse esimesteks sammudeks lugemise, kirjutamise ja värvide tundmaõppimise teekonnal. See raamat ei ole lihtsalt tavaline värviraamat – see on interaktiivne õppevahend, mis kombineerib lugemise rõõmu ja värvimise lõbu, aidates samal ajal kaasa lapse sõnavara laiendamisele.

Iga lehekülg pakub Sulle ja Sinu lapsele uut ja põnevat pilti, mis on kujutatud erksates toonides ja täis elu, et äratada huvi ja stimuleerida kujutlusvõimet. Pildid on varustatud lihtsate, kuid oluliste sõnadega trükitähtedes, mis aitavad lastel tutvuda nii piltide kui ka sõnade maailmaga. Lisaks on igal teisel lehel võimalus sama stseeni ise värvida. Kas järgid eeskuju või annad vabaduse oma fantaasiale, on Sinu valik – iga pilt on uus võimalus loovuseks.

Võta pliiatsid ja värvipliiatsid välja ning veeda kvaliteetaega koos lapsega, julgustades teda avastama värve, harjutama käekirja ja õppima uusi sõnu. "Värviraamat. Jänes" on ideaalne kingitus, mis toetab Sinu lapse arengut ja pakub tunde lõbusat ning harivat tegevust.