Värviraamat. Karu

Värviraamat. Karu

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Värvi ja kleebi
2023 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Apollo
4.95€ / 4.70€
Osta
Kas otsid viisi, kuidas oma lapse lugemis-, värvimis- ja sõnavaraoskusi arendada? "Värviraamat. Karu" on just see, mida vajad. See raamat on kui aknaavaja kirju ja põnevasse maailma, kus värvide mäng ja sõnad saavad üheks.

Iga lehekülg toob sinuni uue põneva stseeni, mis on täis elu ja liikumist, ning kutsub sind ja su last avastama selle maagilist sisu. Raamat pakub mitte ainult värvimisrõõmu, vaid ka sõnade õppimist, kuna iga pilt on varustatud selle kirjeldava sõnaga, mis on trükitud suurte ja selgete tähtedega.

Mis teeb selle raamatu eriliseks, on võimalus, et laps saab ise olla looja. Kõrvalleheküljel on võimalus sama stseeni ise värvida, kasutades selleks kas eeskuju või lastes valla omaenda kujutlusvõime. Lisaks saab laps harjutada ka sõnade kirjutamist, mis toetab tema keelelist arengut.

Raamat "Värviraamat. Karu" on suurepärane vahend, et veeta kvaliteetaega koos oma lapsega, aidates tal õppida ja areneda läbi mänguliste tegevuste. See on ideaalne kaaslane nii üksikuteks hetkedeks kui ka ühiseks ajaveetmiseks sõprade või perega. Võta see raamat, ja lase oma lapse fantaasial lennata värvide ja sõnade maailmas!