Värviraamat. Tiiger

Värviraamat. Tiiger

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Värvi ja kleebi
2023 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Apollo
4.95€ / 4.70€
Osta
Kas otsite lõbusat ja harivat tegevust oma väikesele? "Tiiger" on raamat, mis ühendab lugemise ja värvimise rõõmu, aidates samal ajal kaasa lapse sõnavara arengule. See raamat on täis elavat ja dünaamilist kunsti, mis toob esile maailma ilu ja mitmekesisust, pakkudes samas ka võimalust harjutada trükitähtedes nimi- ja tegusõnade kirjutamist.

Iga lehekülg "Tiigri" raamatus on justkui avatud uks värvide maailma, kus saab kohtuda uue ja põneva pildiga. Lapsed saavad jälgida eeskujulikke illustratsioone või lasta oma kujutlusvõimel lennata, valides ise värvid ja luues oma värvilised meistriteosed. Lisaks on igal lehel sõna, mida saab harjutada kirjutama, arendades nii käekirja kui ka keeleoskust.

Raamat "Tiiger" on suurepärane viis veeta aega koos perega, õppides ja loovust väljendades. Võta hetk, et sukelduda koos lapsega värvide ja sõnade maailma, mis ei paku mitte ainult meelelahutust, vaid ka õpetlikku kogemust. Kas olete valmis avastama, mida "Tiiger" teile ja teie lapsele pakkuda võib?