Vastassuunavöönd

Vastassuunavöönd

Autor: Kaja Sepp

Kirjastus: PETRONE PRINT

Kategooria: Kaasaegne ilukirjandus
2015 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.00€
Osta
Apollo
2.49€
Osta
Kas tunned, et soovid kõike korraga – nii pereelu kui ka karjääri, stabiilsust ja samas vabadust, turvatunnet ja adrenaliinirikkaid seiklusi? Kui jah, siis Kaja Sepa "Vastassuunavöönd" võib olla just see raamat, mida otsid.

Kujutle end majakavahi üksildases rollis, kus igapäev on täis lihtsust ja rahu, kuid õhtud toovad endaga kaasa glamuuri ja kultuuri, kui paned selga punase kleidi ja sõidad kabrioletiga ooperisse. See on elu, kus soovid elada reeglite järgi, kuid samal ajal ihkad ka neid murda, sõites sõna otseses mõttes vastassuunavööndis.

"Vastassuunavöönd" on kogumik, mis sisaldab Kaja Sepa kirjutatud lühijutte, enamasti loodud aastatel 1993–1995. Need lood on otsekui ajarännak, mis viib sind tagasi 90ndate Eestisse, peegeldades noore naise perspektiivist tolleaegse ühiskonna väärtusi ja vastuolusid.

Kui sa oled keegi, kes hindab sügavat enesepeegeldust ja ühiskondlikke teemasid, pakub see raamat sulle kahtlemata mõtteainet. Kaja Sepp on andekas kirjanik, kes oskab sõnadesse panna inimhinge vastuolud ja igatsused, tuues esile, kuidas vastandlikud unistused võivad meid nii murda kui ka teostada.

Avasta "Vastassuunavöönd" ja lase end kaasa haarata Kaja Sepa kirjanduslikus maailmas, kus vastandid ei tõrju, vaid täiendavad üksteist, luues elu, mis on sama ettearvamatu ja põnev kui sõit vastassuunas.