VEEL BULLERBY LASTEST

VEEL BULLERBY LASTEST

Autor: Astrid Lindgren

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2006 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.99€
Osta
Apollo
6.45€ / 6.13€
Osta
Kui otsid põnevat lugemist, mis viib sind tagasi lapsepõlve süütute seikluste juurde, siis "Veel Bullerby lastest" on just see, mida vajad. Astrid Lindgren, armastatud lastekirjanik, on loonud maailma, kus iga päev on täis avastamisrõõmu ja lihtsaid naudinguid.

Kas mäletad veel Bullerby lapsi? Need kuus sõbrakest, kes elavad väikeses Rootsi külas, on tagasi, et jagada sinuga oma igapäevaseid seiklusi. Anna, üks vahvatest sõpradest, tunneb kaasa kõigile, kes ei ela Bullerby idüllilises külas. Ja tõepoolest, kui loed nende lugusid, mõistad, miks.

Nende päevad on täis mängu ja naeru, ronimist künkastel ja looduse avastamist. Nad jälitavad muistseid ürgveiseid, hoolitsevad vastsündinud tallede eest, püüavad käsi vähki ja naudivad ööd metsas, kus tähistaevast saab nende katuseks. Jaanipäev on eriline aeg, mil tants ja trall kestavad hiliste öötundideni.

Lindgreni loodud Bullerby on koht, kus iga laps – ja ka lapsemeelne täiskasvanu – sooviks kasvada. See on paik, kus vabadus, sõprus ja loodus mängivad keskset rolli. "Veel Bullerby lastest" ei ole lihtsalt raamat, see on pilet lapsepõlve kõige helgematesse päevadesse.

Kui sa pole veel Bullerby laste lugudega tuttav, siis on nüüd suurepärane võimalus avastada Lindgreni maagiline maailm, mis on täis südantsoojendavaid seiklusi ja õpetlikke hetki. Ja kui sa juba oled nende lugude fänn, siis on "Veel Bullerby lastest" nagu kojutulek vanade sõprade juurde.

Sukeldu sellesse imelisse maailma ja lase end viia lapsepõlve lihtsate rõõmude juurde. Anna ja tema sõprade seiklused ootavad sind, et pakkuda naeru, põnevust ja soojust sinu südamesse.