Veel üks Lotte

Veel üks Lotte

Autor: Erich Kästner

Kirjastus: AVITA KIRJASTUS

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2008 aasta

Hindad

Rahva Raamat
8.99€
Osta
Apollo
9.95€ / 9.45€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, kuidas oleks kohata kedagi, kes on teie täpne koopia, kuid täiesti võõras? "Veel üks Lotte" on Erich Kästneri südantsoojendav romaan, mis viib teid kahe erakordse tüdruku, Lotte ja Luise, maailma. Need kaksikud, kes on kasvanud eraldi, üks Münchenis ja teine Viinis, pole teineteisest teadlikud enne saatuse ootamatut pööret.

Kui saatus viib nad kokku Seebühli lastelaagris, avastavad tüdrukud oma uskumatu sarnasuse ja peagi saavad nad teada, et on õed. Nende vahel tekib kohe side ja nad panevad paika plaani, mis võib tunduda uljas – taasühendada oma lahkuläinud vanemad. See lugu on täis seiklusi ja südikust, pakkudes lugejale põnevust ja soojust.

Erich Kästneri oskuslikult kootud narratiiv toob esile laste siira maailmavaate ja nende puhtad soovid. See lugu ei ole lihtsalt järjekordne lasteraamat, vaid sügavam pilguheit inimsuhete keerdkäikudesse ning perekonna tähtsusele.

Kui olete huvitatud ajatutest väärtustest, mis on pakitud põnevasse ja liigutavasse loo, siis "Veel üks Lotte" on just see, mida otsite. See raamat ei ole ainult lastele, vaid ka täiskasvanutele, kes hindavad südamega kirjutatud lugusid. Avastage Lotte ja Luise imeline maailm ja laske end kaasa haarata nende ühendavast missioonist.