VEINIMARJAD KODUAIAST. KODU & AIA PRAKTILINE AIAVIHIK 62

VEINIMARJAD KODUAIAST. KODU & AIA PRAKTILINE AIAVIHIK 62

Autor: Kadri Karp

Kirjastus: ÜHINENUD AJAKIRJAD

Kategooria: Aiandus ja talupidamine
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.50€
Osta
Apollo
5.50€ / 5.23€
Osta
Kas olete mõelnud, kuidas muuta oma koduaia viinamarjad maitsvaks veiniks? Kadri Karbi kirjutatud "Veinimarjad koduaiast. Kodu & Aia praktiline aiavihik 62" on just see teos, mille abil saate oma unistuse teoks teha. Raamat pakub asjatundlikku nõu, kuidas kasvatada lopsakaid viinapuid, mis annavad rikkaliku saagi, ning õpetab, kuidas neist marjadest valmistada erinevat tüüpi veine – olgu selleks siis punane, roosa, valge või isegi eksootiline oranž vein.

Kui olete aiapidaja või veinisõber, kes soovib oma kätega loodustöö vilju nautida, siis see aiavihik on teile kui varandus. Lisaks viinamarjakasvatuse alustaladele jagab autor teadmisi ka veini valmistamise tehnoloogiast, mis on jõukohane igale huvilisele. Samuti ei jäeta tähelepanuta veini säilitamise ja serveerimise kunsti, mis on oluline osa kogu protsessist.

Kui teie aias kasvavad viinapuud ja soovite avastada, kuidas neist saadud marjadest kodustes tingimustes kvaliteetset veini valmistada, siis "Veinimarjad koduaiast" on teie ideaalne abimees. Raamat on kirjutatud lihtsas ja arusaadavas keeles, muutes veinitegemise kunsti kättesaadavaks kõigile huvilistele.

Avastage Kadri Karbi nõuandeid ja nippe, mis aitavad teil oma koduaias viinamarjakasvatuse ja veinitegemise rõõme täiel rinnal nautida. Kasvatage, valmistage ja nautige – teie koduaiast võib saada tõeline veiniparadiis!