VENLA. PALOKASKI III

VENLA. PALOKASKI III

Autor: J.k. Johansson

Kirjastus: PEGASUS

Kategooria: Krimi ja põnevus
2017 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.99€
Osta
Apollo
2.99€
Osta
Kui Miia ärkas, oli tema meel hägune, kuid aegamööda hakkasid eelmise päeva sündmused tema mällu tagasi hiilima. Põrandal lebades tabas teda äkiline arusaam: kõik, mis oli juhtunud – alates pagasiruumist leitud tüdrukust kuni hiljuti surnuna avastatud Laura Andersonini – oli kuidagi põimunud tema enda ja ta kadunud õe Venlaga. Venla oli jäljetult kadunud üle kahekümne aasta tagasi, olles vaid kuusteist. Miia ei suutnud meenutada, milline oli Venla roll selles keerulises pusles, kuid ta mõistis, et tema enda seos sügiseste traagiliste sündmustega oli ootamatult selge – kõik vihjed osutasid temale.

Ent kuidas oli seotud see kõik salapärase inglikujulise kaelakeega, mida Miia oli märganud esmalt oma õe, seejärel Laura ja hiljem blogija Madde kaelas? Kaks viimast olid kadunud, üks neist isegi surnuna leitud. Kas see tähendas, et ka Madde võib olla ohus? Sama sümbol ilmus välja ka märkmepaberitel, mida Suski, Miia vennanaine, oli saanud ühelt munarakudoonorite firmalt. Ning Lauri Ojantausi ema Tiina kaelas kandis samuti seda inglikujulist ripatsit.

J.K. Johanssoni "Venla. Palokaski III" on psühholoogiline põnevik, mis on osa Palokaski triloogiast. Romaan viib lugeja Helsingi äärelinna, kus pealtnäha idüllilise elu varjus peituvad keerulised suhted ja peredraamad. Lugu keerleb koolitüdrukute salapärase kadumise ümber, pakkudes pinget ja kaasahaaravat lugemist kuni viimaste lehekülgedeni. Kas oled valmis sukelduma selle põneva loo sügavustesse ja avastama tõe, mis peitub kadunud tüdrukute ja inglikujulise sümboli taga?