Veoautod

Veoautod

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Värvi ja kleebi
2015 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.96€
Osta
Kas oled valmis sukelduma värvikirevasse maailma, kus sinu väikeste sõrmede all ärkavad ellu mitmesugused veokid? "Veoautod" on raamat, mis viib sind põnevale teekonnale, kus saad tutvuda erinevate raskeveokitega – alates suurest treilerist kuni väleda kaubikuni ja robustse kallurini. See raamat on loodud just sinu jaoks, et pakkuda lõbusat ja harivat ajaviidet.

Värvimislehekülgedel ootavad sind piirjooned, mis on justkui kutse haarata pliiatsid ja asuda tegutsema. Kasuta neid toone, mis on joonistustel esile toodud, või ole julge ja vali oma lemmikvärvid, et anda veokitele isikupärane ilme. Peale värvimist on sul võimalus lisada lehekülgedele kleebse, sobitades need täpselt pildi taustavärvidega, et luua terviklik ja silmapaistev kunstiteos.

See raamat on rohkem kui lihtsalt meelelahutus – see on võimalus arendada peenmotoorikat ja õppida tundma erinevaid veokeid ning nende rolle meie igapäevaelus. Värvide ja vormide maailm ootab sind, et avastada ja õppida mänguliselt.

"Veoautod" on suurepärane valik, kui soovid oma lapse loomingulist meelt ergutada ja samal ajal tutvustada talle sõidukite mitmekesist universumit. Võta hetk, et üheskoos nautida seda värvide ja kujundite pidu, mis on sama hariv kui ka lõbus.