Verepunane Venemaa

Verepunane Venemaa

Autor: Roland Tõnisson

Kirjastus: ROMANUS OÜ

Kategooria: Varia
2024 aasta

Hindad

Rahva Raamat
42.99€
Osta
"Verepunane Venemaa" on Roland Tõnissoni haarav järg teosele "Mõrvatud keisririigi varemetel." See raamat viib sind tagasi revolutsioonide-eelsesse aega ja keskendub aastatele 1917-1924, mil nõukogude võim võitles oma eksistentsi eest erakordse julmusega. Erinevalt paljudest teistest teostest, ei keskendu see raamat niivõrd Leninile, vaid pigem "lihtinimestele" ja kuulsustele, kes sattusid verise punadiktatuuri haardesse. Need on inimesed, kellest said kas punase vägivalla teenrid või ohvrid.

Raamat sisaldab memuaare, biograafilisi persoonilugusid, artikleid ja rohkelt teemakohast fotomaterjali, mis annavad sügava ja isikliku vaate selle ajastu sündmustele. Tõnisson toob esile inimeste lood, kes elasid läbi seda kohutavat aega, pakkudes lugejale unikaalse ja emotsionaalse kogemuse.

Kui sind huvitavad ajaloolised sündmused ja inimeste isiklikud lood, siis on "Verepunane Venemaa" kindlasti raamat, mida sa ei taha vahele jätta. See on põhjalik ja sügavalt liigutav pilguheit ühele kõige tumedamale perioodile maailma ajaloos.