Verine kamber

Verine kamber

Autor: Angela Carter

Kirjastus: VARRAK

Kategooria: Fantaasia
2015 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.50€
Osta
Apollo
17.95€ / 17.05€
Osta
Angela Carteri "Verine kamber" on kogumik, mis pakub Sulle uudset lähenemist klassikalistele muinasjuttudele ja rahvapärimustele. Carter ei ole lihtsalt uuesti jutustanud vanu lugusid, vaid on sukeldunud sügavale nende peidetud tähendustesse, tuues esile alateadlikke motiive ja sõnumeid, mis sageli jäävad varju.

Selle teose lehekülgedel leiad Sa end avastamas uusi perspektiive sellistele tuttavatele tegelastele nagu Sinihabeme, Kaunitari ja koletise ning Saabastega kassi. Carteri ainulaadne ja julge lähenemine naiste kujutamisele nendes lugudes on murdnud traditsioonilisi stereotüüpe, pakkudes Sulle värskeid ja provokatiivseid tõlgendusi.

Kui oled huvitatud kirjandusest, mis ei pelga süveneda sügavamale ja vaadata kaugemale pealispinnast, siis on "Verine kamber" just Sinu jaoks. Angela Carteri looming on inspireerinud paljusid kirjanikke, sealhulgas A.S. Byatt'i, kes on tunnistanud, et Carteri teosed on andnud talle julgust oma raamatute kirjutamisel.

Avasta "Verine kamber" ja lase end kaasa haarata selle lummavate lugude keerdkäikudest, mis kindlasti rikastavad Sinu kirjanduslikku maailma.