VESIKIIL JA SIPELGAS. PISIKESE PILGU LOOD

VESIKIIL JA SIPELGAS. PISIKESE PILGU LOOD

Autor: Ivan Krõlov

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Apollo
5.95€ / 5.65€
Osta
Avastage Ivan Krõlovi kirjutatud "Vesikiil ja sipelgas. Pisikese pilgu lood", mis on kujundatud spetsiaalselt pisipõnnidele, et äratada nende huvi lugemise ja looduse vastu. See raamat on loodud silmas pidades just sinu väikseid uudishimulikke lugejaid, pakkudes neile rõõmu ja avastamisrõõmu esimestest lehekülgedest alates.

Raamatu lehed on valmistatud tugevast papist, et taluda väikeste käte korduvat sirvimist ja avastamist. Iga lehekülg on elustatud liikuvate silmadega tegelastega, mis köidavad lapse tähelepanu ja panevad nende kujutlusvõime lendama. Need interaktiivsed elemendid ei ole mitte ainult lõbusad, vaid aitavad ka kaasa lapse motoorsete oskuste arengule.

Krõlovi looming on tuntud oma sügavate moraalsete tähenduste poolest, mis on peidetud lihtsate ja meeldejäävate salmide taha. "Vesikiil ja sipelgas" ei ole erand, pakkudes väikestele lugejatele õpetlikke lugusid, mis on esitatud lõbusas ja meeldejäävas vormis. Raamat kutsub lapsi üles mõtlema sõpruse, aususe ja töökuse tähtsusele, tehes seda mängulisel ja kaasahaaraval viisil.

Kui otsid oma lapsele raamatut, mis oleks nii hariv kui ka meelelahutuslik, on "Vesikiil ja sipelgas. Pisikese pilgu lood" suurepärane valik. See ei ole lihtsalt raamat, vaid kaaslane teie lapse esimestel sammudel lugemise imelises maailmas, aidates neil arendada armastust raamatute ja õppimise vastu. Lase oma lapse kujutlusvõimel lennata koos Krõlovi ajatute tegelastega!