Vihmajuss

Vihmajuss

Autor: Maarja Astover

Kirjastus: MÄEPEALSE OÜ

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 10-12
2024 aasta

Hindad

Rahva Raamat
14.99€
Osta
Apollo
15.95€ / 15.15€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, milline salapärane elu peitub meie jalgade all mullas? "Vihmajuss" on Maarja Astoveri kirjutatud põnev ja õpetlik lasteraamat, mis viib teid värviküllasele rännakule läbi vihmaussi silmade. See raamat ei ole ainult lugu, vaid ka avastusretk, mis ühendab endas ilukirjandusliku seikluse ja huvitavad faktid vihmausside kohta.

Vihmaussid on mulla-arhitektid, kes mängivad olulist rolli ökosüsteemis, ja nende panus on märkimisväärne – nende mass ületab kogu maailmas kõikide teiste loomariigi esindajate oma. Kas teadsite, et vihmaussil on rohkem kui üks süda? See fakt muudab vihmaussi mitte ainult huvitavaks, vaid ka südamlikuks tegelaseks.

"Vihmajuss" on suurepärane valik igale loodushuvilisele, sõltumata vanusest. See raamat avardab teie teadmisi ja ärgitab lapsi looduse vastu huvi tundma. Raamat sobib suurepäraselt nii õhtujutuks, iseseisvaks lugemiseks kui ka koolitundide sisukamaks muutmiseks. Tartu Kultuurkapitali toetusel ilmunud teos on kindlasti väärt kohta teie raamaturiiulis.

Võtke hetk, et sukelduda "Vihmajussi" imelisse maailma ja avastage, kui põnev võib olla elu mulla sees.