Vihmapiisk Pipa

Vihmapiisk Pipa

Autor: Helena Haraštová

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.90€
Osta
Apollo
7.95€ / 7.55€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, kuidas vihm taevast alla sajab? "Vihmapiisk Pipa" on Helena Haraštová kirjutatud armas ja hariv lugu, mis viib teid väikese vihmapiisa Pipa imelisele teekonnale. See raamat on suurepärane võimalus avastada, kuidas vihmapiisad sünnivad ja milline on nende tähtis roll meie planeedi elutsüklis.

Raamatu lehekülgedel jälgime Pipa seiklusi alates tema üllatavast saabumisest maapinnale kuni tema tagasirännakuni koju pilvede vahele. Lugu on täis põnevust ja õpetlikke momente, mis aitavad lastel mõista looduse imesid. Lisaks on igal leheküljel peidetud klapp, mille all peitub küsimus. See interaktiivne element muudab lugemiskogemuse veelgi kaasahaaravamaks ja lõbusamaks.

Raamat "Vihmapiisk Pipa" on mitte ainult lõbus lugemine, vaid ka väärtuslik õppevahend, mis aitab lastel mõista vee ringkäiku ja selle tähtsust meie ökosüsteemis. See on ideaalne valik uudishimulikele lastele, kes armastavad avastada looduse saladusi.

Tähelepanu: raamatus on väikesed osad, mis võivad olla ohtlikud alla 3-aastastele lastele, seega palun jälgige oma pisikeste lugejate ohutust.

Kas olete valmis koos Pipaga rännakule minema? Avastage, kuidas vihm meie maailma elus hoiab, ja õppige koos Pipaga tundma vee imelist tsüklit.