VIIE MINUTI JOOGA. VOODIST TÕUSMATA

VIIE MINUTI JOOGA. VOODIST TÕUSMATA

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Tervis
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Osta
Apollo
11.95€ / 11.35€
Osta
Kas otsid viisi, kuidas oma päeva alustada energiliselt ja tasakaalukalt, ilma et peaksid kodust lahkuma? "Viie Minuti Jooga. Voodist Tõusmata" on raamat, mis võib muuta su hommikurutiini ja suhtumist joogasse. Selle autor on pühendunud jooga lihtsustamisele ja tõestab, et see iidne distsipliin ei ole ainult aja- ja ruumimahukas praktika, vaid midagi, mida saad hõlpsasti oma igapäevaellu integreerida.

Raamat pakub sulle võimalust avastada jooga kasulikkust ilma, et peaksid eraldama tunde treeningutele või minema spetsiaalsesse stuudiosse. Siit leiad hulga lihtsaid asanasid, mudrasid ja pranayama hingamisharjutusi, mida on võimalik teostada kohe peale ärkamist, otse oma voodis. Need harjutused on mõeldud selleks, et aidata sul vabaneda terviseprobleemidest, ärevusest, halbadest harjumustest ja liigsest kehakaalust. Lisaks aitavad need saavutada vaimset tasakaalu ja parandada üldist tervislikku seisundit.

Kui oled skeptiline või arvad, et jooga ei ole sinu jaoks, siis see raamat võib sind üllatada. See on suurepärane sissejuhatus neile, kes pole varem joogaga kokku puutunud, aga ka väärtuslik lisa neile, kes soovivad oma olemasolevat praktikat rikastada. Raamat on kirjutatud arusaadavas keeles ja selle harjutused on välja töötatud nii, et igaüks saaks neid mugavalt ja ohutult sooritada.

Võta endale need väärtuslikud viis minutit iga päeva alguses ja avasta, kuidas "Viie Minuti Jooga. Voodist Tõusmata" võib sinu elu paremaks muuta. Kas oled valmis oma päeva alustama positiivse muutusega?